Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

NCR Yazar Kasa Modellerİ Hİzmetlerİ

 

noss-sistem-ncr-yazar-kasa-barkod-otomasyon-sistemleri

 

 

   NCR Yazar Kasa Sistemleri

ABD’de 1884 yılında, dünyadaki ilk mekanik yazar kasanın üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan NCR (National Cash Register), binlerce müşterisi ve 30.000 çalışanı ile sektöründe dünya lideridir.

NCR bugün kendisini her gün 300 milyondan fazla alışveriş, bankacılık, vs. işleminin gerçekleşmesinde müşterilerinin ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yazılım, donanım ve hizmetleri sağlayan küresel bir teknoloji şirketi olarak tanımlamaktadır. Şirketlerin günlük işlemlerini teknoloji yardımıyla benzersiz bir müşteri deneyimine dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır. Dikkat edecek olursanız ATM cihazları, satış noktası (POS) terminalleri (yazar kasa) , self servis kasa sistemleri, barkod okuyucular, kiosklar, dijital panolar, interaktif self servis sistemleri, çağrı merkezleri gibi müşteri temas noktalarında sessizce işini yapan bu çözümleri fark edebilirsiniz.

1906 yılında dünyadaki ilk elektronik yazarkasanın da NCR tarafından geliştirilmesi ile perakende sektöründe yeni bir dönem başlamıştır. NCR, sektördeki öncülüğünü ilk “Mali Onaylı” POS terminallerini satışa sunarak Türkiye’de de devam ettirmiştir.

İlk defa 1902 yılında İstanbul’da bir acente olarak faaliyetlerine başlayan NCR Türkiye Organizasyonu, 1952 yılında yabancı sermayeli Anonim Şirket statüsüne geçmiş, 2001 yılı sonundan itibaren ise Limited Şirket statüsüne dönüşmüştür.

NCR’ın faaliyet alanları içerisinde; satış noktası (POS) terminalleri (yazar kasa) , self servis kasa sistemleri, barkod okuyucular, kiosklar, ATM cihazları, interaktif self servis sistemler, pazarlama çözümleri, uygulama yazılımları, donanım ürünleri ve geniş yazılım kadrosu tarafından geliştirilen sektöre özel yazılım ve uygulamalar bulunmaktadır. NCR çok derin sektörel birikimi ve geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine bütünleşik çözümler sunar. NCR’ın danışmanlık ve müşteri destek hizmetleri bu çözümlerin başarıya ulaşmasında en büyük yardımcıdır.

 

 

noss-sistem-ncr-real-pos-40-yazar-kasa-barkod-otomasyon-sistemleri

   NCR Real POS RP40 (7200) Yazar Kasa Modeli

   Detaylı Bilgi İçin *PDF Döküman Tıklayın 

 

NCR RealPOS™ 40 performans, sağlamlık ve enerji tasarrufu ögelerini bir araya getiren yeni buluşların ürünü bir tasarıma sahiptir.

Yenilikçi Kompakt Tasarım

En son teknoloji kullanılarak üretilmiş, şık ve modern bir görünüme sahip yenilikçi bir POS çözümüdür. Küçük ve kompakt yapısı ile geleneksel POS Çözümlerinin aksine az yer kaplar, size çok yönlü yapılandırma seçenekleri sunar.

Yüksek Güvenilirlik ve Dayanıklılık

NCR RealPOS 40 donanımsal özellikleri ile fansız çalışma sağlayan devrimsel bir termal soğutma çözümüne sahiptir. Ayrıca sağlam alüminyum döküm gövdesi zorlu perakende koşulları için üretilmiştir.

Kolay servis

Menteşeli kabini ile hızlı onarım, aletsiz erişim ve servis olanağı sağlar.

Mükemmel Yatırım Koruması

NCR RealPOS 40 her alanda perakende için üstün değer sağlayan ekonomik bir çözümdür. POS yatırımınızın ömrünü maksimize ederken; maliyetlerinizi minimuma indirmek için tasarlanmıştır.

 

Özellikler

Chipset/Mikroişlemci

Mobile Intel® Atom™ 945GSE Express chipset

Intel Atom N270 Processor (533MHz FSB)

 

Bellek

1GB DDR2 (2GB a yükseltilebilir)

Bağlantı Özellikleri

4 x RS-232,

1 x Powered USB (12V with latching connector)

1 x Powered USB (24V with latching connector for printer)

3 x PC USB (5V)

Parallel, Klavye, Mouse ve Para Çekmecesi portları.

Ebatlar

25.4cm x 22.6cm x 7.6cm (Yalnız Terminal)

 

 

Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nesil Yazar Kasa Program - Mağaza, Butik - Mağaza Barkod Sistemi - Butik Barkod Sistem - Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi - Butik Barkod Otomasyon Sistemi - Parfümcü – Parfümcü Barkod Sistemi - Parfümcü Barkod Otomasyon Sistemi - Gıda - Gıda Barkod Sistemi - Gıda Barkod Otomasyon Sistemi

Sayfa Başı