Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

Hakkımızda

 NoSS SiSTEM Profesyonel Barkod Otomasyon ve Bilişim Teknolojileri

 

Kurumumuz içerisinde bir çok çözüm yolu barındırma konusunda son derece başarılı oluyoruz. Perakende sektöründeki tüm işletmeler için gerek yurt dışı gerek yurt içi iş gücü kullanarak sorunlarını çözme ve istedikleri çözüme ulaştırmak için amatör bir ruhla çalışan ekibimiz sayesinde sorunlarını çözmekteyiz. Tüm şirket ekibimiz genç ve azimli arkadaşlardan oluşmaktadır. Bu sayede çıkabilecek sorunlara karşı 7x24 destek vermemizi sağlamaktadır.

 

Kendi yazılımlarını üreten firmalar arasında yer almaktayız. Yazılım arge ekibimiz tarafından yazılmaktadır. Özel projeler de yurt dışı kaynaklı iş gücü de kullanmaktayız.

 

NoSS CRM yazılım programı ile perakende sistemi ve toptancı sistemi olarak kullanılan yazılımdır. Genel özellikleri itibari ile ön muhasebe, stok, cari, kasa, satış, imalat, personel takiplerini yapmaktadır. Merkezi yapı ve Şube yapısı mevcuttur. Tek merkezden bütün şubelerin tüm verileri tek ekrandan takip yapılabilmektedir. Tüm dünya dillerinde bu yazılımız çalışmaktadır. NoSS CRM yazılım programı mali onaylı yazılımdır. Böylelikle yeni nesil yazar kasalar ile birlikte çalışabilmektedir.

 

SofraPOS yazılım programı ile Restoran, Cafe, Bar, Pastane, Kahve zincirleri, Otel, Kulüp, Dernek, Okul kantinleri ve benzeri noktalarda adisyon otomasyon sistemi olarak kullanılan yazılımdır. Genel özellikleri itibari ile  ön muhasebe, stok, cari, kasa, satış, masaya sipariş, self servis, sipariş takibi, paket sipariş, imalat, personel takiplerini yapmaktadır. Tüm dünya dillerinde bu yazılımız çalışmaktadır.

 

SofraPOS Menu yazılım programı ile Restoran, Cafe, Bar, Pastane, Kahve zincirleri, Otel, Kulüp, Dernek, Okul kantinleri ve benzeri noktalarda siparişli dijital tablet menü olarak kullanılan yazılımdır. SofraPOS Menu Dijital tablet menü yazılımı tek merkez üzerinde binlerce tablet çalıştırma özelliği ve hızlı sorunsuz çalışması ile tercih edilme sebebidir. 

 

NoSS Shopping yazılım programı ile perakende barkod sistemin de ve toptancı barkod sistemin de terminal üzerinde çalışan saha satış yazılımıdır. Offline ve Online çalışma özelliğine sahiptir. Sahada ürün tesliminde ister fatura ister irsaliye basa bilmektedir.

 

NoSS Term yazılım programı ile online ve ofline terminal programıdır. Lokal ortamda giriş ve çıkış evraklar gibi etiketleme, sayım da genellikle kullanılır.

 

Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nesil Yazar Kasa Program - Mağaza, Butik - Mağaza Barkod Sistemi - Butik Barkod Sistem - Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi - Butik Barkod Otomasyon Sistemi - Parfümcü – Parfümcü Barkod Sistemi - Parfümcü Barkod Otomasyon Sistemi - Gıda - Gıda Barkod Sistemi - Gıda Barkod Otomasyon Sistemi -  NoSS CRM - SofraPOS - SofraPOS Menu - NoSS Shopping - NoSS Term

Sayfa Başı