Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

 NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılımı

Küçük, Orta ve Büyük işletmelere yazılım olarak hitap eder. Programın içerisinde Stok hareketleri, Cari hareketleri, Kasa hareketleri, Ön muhasebe, Yazar Kasa ve Satış Ekranı modülleri vardır. Modüller birbirinden bağımsız olarak çalışabilmektedir. Yazılım SQL Server üzerinden çalıştığından son derece hızlı ve sorunsuz çalışmaktadır.

Şimdi şubeler uzaktan kontrollü. Şube sahipleri, isterlerse, şubelerine gitmeden, tüm satış ve depo hareketlerini öğrenebiliyor. Üstelik hatasız... İster 1, ister 1000 mağazayı ayni hizda, sorunsuz olarak denetiminiz altında tutabilirsiniz. Size bu gücü, yeni nesil bir yazılım olan NoSS CRM sağlıyor.NoSS CRM''in sunduğu avantajlarla, tüm şubeler ve satış noktalarında, sizden habersiz kuş uçamaz.

NoSS CRM Broşür İçin Tıklayınız...

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

 Programda Hızlı Satış, Müşteri / Toptancı Takip, Stok, Fatura, Kasa, Pos Takip, Çek / Senet, Kasiyer Denetimi, Hediye Çeki, Terazi, Şirketler, Toplu E-Mail, Barkod Etiket Yazdırma, Hatırlatıcı modülleri bulunmaktadır. Program içerisinde satış ekranı da mevcuttur. Bu satış ekranı dokunmatik özelliğe sahiptir.

İşletmenin alış irsaliyesi, alış faturası, ambar fişi, satış irsaliyesi, satış faturası, cari hesap hareketleri stok kartı hareketleri, personel ücret takibi vb. gibi özellikleri vardır. Tüm yazar kasa modelleriyle bütünleşik çalışabilmektedir. Paket satış özelliği vardır.

 Günün sonunda ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.. Veresiye satışlarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz. Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Program çok kullanıcılıdır. Satış işleminden sonra müşterinin yaptığı alışverişi ister pos yazıcıdan A6 (A4'ün dörtte biri) boyutunda standart yazıcılardan yazdırabilirsiniz. (Pos yazıcı olarak Posbank A7, Posbank A9, Posbank A10, Possify, Sewoo veya Epson kullanabilirsiniz.) 

 

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

Hangi ürünlerin size daha fazla veya daha az kazandırdığını raporlayabilirsiniz. Program, barkodlu teraziden gelen ürünlerin fiyat ve ağırlık hesaplarını yaparak stoktan düşmektedir. Ayrıca  A-Class, DIGI, ISHIDA, BIZERBA markalı teraziler için PLU dosyası oluşturabilirsiniz. Teraziniz barkod basmasa bile tartılı ürünlerinizin satışını gramla veya kiloyla rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Barkodsuz ürünlerinizin satışını da barkodlu ürünlerinizin satışı kadar hızlı ve kolay yapabilirsiniz. Barkod Yazdırma modülü ile barkodlu veya barkodsuz RAF/ÜRÜN ETİKETLERİNİZİ ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda (Argox Marka) istersenizde pos yazıcılarda (Epson, Sewoo, Possify, Posbank A7, Posbank A9, Posbank A10) basabilirsiniz. 

En fazla veya en az satılan ürünleri raporlayabilirsiniz. Ürün için 3 farklı fiyat belirleyebilir ve satış esnasında fiyatlar arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. Müşterilerinize vereceğiniz barkodlu/manyetik müşteri kartlarını satış esnasında kullanabilir, otomatik indirim uygulayabilirsiniz. Her müşteri için farklı veresiye limiti belirlenebilir. Satış esnasında bu limit aşıldığında kullanıcı uyarılır. 

 

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

Uzaktan satışlarınızı, kasayı görebilir raporlar alabilirsiniz. Stok sayım modülü yardımıyla barkodlu el terminalleriyle hızlı ve zahmetsizce sayım yapabilirsiniz. Terminal Yazılımı NoSS TERM lisansı satın almanız gerekmektedir. Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz. Belirlediğiniz tarihler arasında veya günün sonunda hangi üründen kaç tane sattığınızı gelişmiş bir şekilde raporlayabilirsiniz. Hızlı satış bölümüyle yaptığınız satışları, Fatura Dizayn Modülü yardımıyla, isterseniz faturasını tek tuşla yazdırabilirsiniz.

Her ürün için tedarik sınırı belirleyebilirsiniz. Ürün stok miktarı tedarik sınırında veya altında kaldığında o ürün Tedarik Listesine kendiliğinden eklenecektir. Toptancılara verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz. Müşterilerinize hediye çekleri verebilir, daha sonra bu çekleri müşterilerinizin alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Her ürün için farklı indirim oranı veya toplam tutar üzerinden İndirim oranı belirleyerek indirimli satışlar yapabilirsiniz. Eğer istenirse her kullanıcı şifre ile programa girebilir ve kullanıcının yaptığı satışlar takip edilebilir.

 

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

Kullanıcının yetkileri sınırlandırılabilir. Örneğin Ali kullanıcısının kasa kayıtlarını düzeltmesi veya silmesi engellenebilir. Vardiyalı çalışan işletmeler de bu bölüm aracılığı ile vardiya takibi yapabilirler. Hızlı satış modülünde para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz. Programda yapmış olduğunuz satışlar saklanır. Herhangi bir tarihte ve herhangi bir saatte yapmış olduğunuz satışı, satışı içeren ürünleri ve satışı kime yaptığınızı görebilirsiniz. 

Maliyet – kâr raporu aracılığı ile belirli tarihler arasında gün gün ve toplamda maliyetinizi-kârınızı ve satış tutarınızı görebilirsiniz. Müşterilerinizden ayrı ayrı ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz. Şirketler modülü yardımıyla birden fazla şirketi aynı program altında takip edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Devrederken ister sadece stok kartlarını ister cari kartları isterseniz de tümünü devredebilirsiniz. Ayrıca farklı kullanıcılar farklı dönemlerde aynı anda çalışabilir.Satışlarınızı kredi kartı ile, veresiye ve nakit olarak gerçekleştirebilir ve bu satış türlerinin toplam satışınızda ne kadar yer tuttuğunu görebilirsiniz. 

 

NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

Toplu E-Mail Modülü ile seçtiğiniz müşterilere aynı anda e-mail gönderebilirsiniz.Eğer isterseniz satış tutarını 16 farklı para biriminden dilediğiniz 3 tanesine dönüştürebilirsiniz. (USD, EURO, STERLİN, MANAT, RUS RUBLESİ, VS.) Kurları siz belirleyebilirsiniz veya internetten alabilirsiniz.Ürünlerin fiyatını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz gruplardaki ürünlerin alış veya satış fiyatını yüzde olarak (%15 gibi) topluca arttırabilir veya azaltabilirsiniz.Stoklarınızın toplam tutarının ne kadar olduğunu, gelişmiş bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.Personelinizin yaptığı satışlardan ne kadar kâr elde ettiğinizi görebilirsiniz.Yapmış olduğunuz satışları ay ay grafik halinde görebilirsiniz. Bu grafik aracılığı ile işlerinizin durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.Satış listesi bölümüyle hem nakit, hem veresiye hem de kredi kartı ile yapmış olduğunuz satışları görebilirsiniz.

Promosyon ürünlerini kolayca satabilirsiniz.KDV dahil ve KDV hariç olarak maliyeti, satış tutarını ve kârı görebilirsiniz.Satılan ürünleri KDV oranlarına göre toplam tutarlarını raporlayabilirsiniz. Örneğin %18 veya %8 KDV oranına sahip ürünlerin toplam satış tutarını raporlayabilirsiniz. Sınırsız pos hesabı tanımlayabilir ve pos hesaplarınızın bakiyesini, pos hesabı üzerinden yapılan satışları takip edebilirsiniz.

 

 NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemi Yazılım Programı

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı -Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nasil Yazar Kasa Programı - NoSS CRM - Sistem Yönetimi - Sistem Yönetimi - Sistemsel Tanımlar - Stok - Satınalma Yönetimi - Satış Yönetimi - Finans Yönetimi  - İşlemler - Fatura Yönetimi - Yazar Kasa Yönetimi - Personel Yönetimi - Hareketsel Yönetimi - Kasa - Rapor Bankası  

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfa Başı