Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

                                                                                   NoSS SiSTEM Yazılım Programları

NoSS CRM yazılım programı bir çok işletmenin hesap kitap kavramlarını çözmektedir. SQL tabanlı çalıştığından Barkod sistemlerinde lider yazılım programı olma yolunda ilerlemektedir. Rakiplerine nazaran müşterilerin programı kullanabilmesi için kolaylaştırılmıştır. Barkod otomasyon sektöründe ve Barkod sistemleri sektöründe tercih edilmesi, Türk iş gücü kaynakları yanı sıra, yabancı iş gücü de kullanılmaktadır. Türkiye'de perakende sektöründe kullanılan en iyi ilk 5 yazılım içerisinde yer almaktadır.   

NoSS CRM bir NoSS Sistem Yazılımıdır. Tüm hakları NoSS Sistemde olup saklıdır.

 

                                                                                     NoSS SiSTEM Yazılım Programları

SofraPOS yazılım programı bir çok işletmenin hesap kitap kavramını çözmektedir. SQL tabanlı çalıştığından Adisyon sistemlerinde lider yazılım programı olma yolunda ilerlemektedir. Rakiplerine nazaran müşterilerin programı kullanabilmesi için kolaylaştırılmıştır. Adisyon Sistemi sektöründe ve Barkod sistemleri sektöründe tercih edilmesi, Türk iş gücü kaynakları yanı sıra, yabancı iş gücü de kullanılmaktadır. Türkiye'de perakende sektöründe kullanılan en iyi ilk 5 yazılım içerisinde yer almaktadır.  

SofraPOS bir NoSS Sistem Yazılımıdır. Tüm hakları NoSS Sistemde olup saklıdır.

 

 

                                                                                 NoSS SiSTEM Yazılım Programları

SofraPOS Menu yazılım programı yeni nesil bir yazılımdır. Android ve IOS üzerinde çalışan akıllı dijital tablet menü programıdır. İçerisindeki modüler özelliklerle birlikte, görsel menü, sipariş, özellikli ürünler, garson çağırma, feedback gibi modüler özellikli modüller sahiptir. Rakiplerine nazaran müşterilerin programı kullanabilmesi için kolaylaştırılmıştır. Adisyon Sistemi sektöründe ve Barkod sistemleri sektöründe tercih edilmesi, Türk iş gücü kaynakları yanı sıra, yabancı iş gücü de kullanılmaktadır. Türkiye'de perakende sektöründe kullanılan en iyi ilk 5 yazılım içerisinde yer almaktadır.  

SofraPOS Menu bir NoSS Sistem Yazılımıdır. Tüm hakları NoSS Sistemde olup saklıdır.

 

 

                                                                       NoSS SiSTEM Yazılım Programları

NoSS Term yazılım programı Lokal bölge olarak çalışmaktadır. Bağlı bulunduğu noktada kablosuz El Terminal cihazı üstünde çalışmaktadır. Mal kabul ve Mal çıkış işlemleri yanı sıra, etiket basma ve sayım işlemlerini karşılamaktadır. Bir Depo yazılım programı da olarak da kullanılabilir. SQL tabanlı çalıştığından El Terminal sistemlerinde lider yazılım programı olma yolunda ilerlemektedir. Rakiplerine nazaran müşterilerin programı kullanabilmesi için kolaylaştırılmıştır.Türkiye'de perakende sektöründe kullanılan en iyi ilk 5 yazılım içerisinde yer almaktadır.  

NoSS Term bir NoSS Sistem Yazılımıdır. Tüm hakları NoSS Sistemde olup saklıdır.

 

 

                                                    NoSS SiSTEM Yazılım Programları

NoSS Shopping yazılım programı Saha bölgelerinde çalışması için yapılmıştır. Plasiyer satış takibinde de kullanılır. 3G ile çalışan El Terminalleri üzerinde çalışır. NoSS Shopping program içerisinde bir çok özellikte bulunmaktadır. Depo durumları detaylı görme, Satın alma, Satış, Tahsilat gibi önemli işlemleri gerçekleştirmektedir. SQL tabanlı çalıştığından El Terminal sistemlerinde lider yazılım programı olma yolunda ilerlemektedir. Rakiplerine nazaran müşterilerin programı kullanabilmesi için kolaylaştırılmıştır.Türkiye'de perakende sektöründe kullanılan en iyi ilk 5 yazılım içerisinde yer almaktadır.  

NoSS Shopping bir NoSS Sistem Yazılımıdır. Tüm hakları NoSS Sistemde olup saklıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nasil Yazar Kasa Programı - NoSS CRM - SofraPOS - SofraPOS Menu - SofraPOS adisyon sistemi - SofraPOS barkod sistemi - SofraPOS barkod otomasyon sistemi - NoSS Term - NoSS Shopping

Sayfa Başı