Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

Toshiba Yeni Nesil Yazar Kasa

 

 

 

   Toshiba Yeni Nesil Yazar Kasa

   Yazar kasa bir firma, işletme ya da şirkette yapılan satış işlemlerinin kayıt edilmesi için tasarlanmış olan makinelere verilen isimdir. Yazar kasa sayesinde ürünü satın alan tüketici ve aynı zamanda ürünü satmakta olan üretici alışveriş tutarını görebilmektedirler. Yazar kasalar yapılan satışların toplamlarını da farklı yollarla kağıtlara basarak yansıtmaktadır. Eğer peşin bir şekilde satış yapıldıysa direk olarak bu satışla ilgili fişin kağıda basılmasını ve hem müşteriye hem de firmaya verilmesini sağlamaktadır.

 

 

 

  Toshiba SurePOS 700 Serisi

İleri düzeyde satış noktası (POS) performansı ve işlevselliği müşteri alışkanlıklarını değiştiriyor.

• POS sistemlerinizi, müşteri taleplerindeki değişiklikler doğrultusunda dinamik olarak uyarlamanızı sağlar.
• Görünüş, bağlantı, uygulama ve ek donanım seçenekleri sunarak esnekliği arttırır. 
• Birçok perakende teknolojisi ile uyumludur ve aşamalı geçiş ile eldeki yatırımları korur.
• Perakende satış açısından sağlamlığı kanıtlanmış bir tasarımla yaratılmış güçlü teknolojiler sunar. 

Perakende sektöründe daha hızlı daha esnek satış noktası (POS) terminalleriyle değişim yaratıyor
Toshiba SurePOS 700 Serisi, talebe uygun perakende ortamındaki değişikliklere hızlı ve verimli cevap verilebilmesi için gerekli ileri düzey güç ve işlevselliği sağlar. Satış noktası terminalinin işlem sürecinin hızlılığı ve doğruluğu, daha iyi müşteri deneyimi sağlar ve çalışan verimini arttırır. Geniş kişiselleştirme seçenekleri, özel iş gereksinimlerinizi karşılamaya yardımcı olur ve doğru çözümü tasarlamanızı sağlar.

Perakende satış ortamınızı kişiselleştirmenize yardımcı, esnek uygun çözümler
Uygulamalar, ek donanımlar ve görüntüleme teknolojilerinde sunulanların yanı sıra hız, büyüklük, renk ve bağlantı konularında geniş kapsamlı seçenekler sunarak, doğrudan sizin tercihlerinize ve perakende satış gereksinimlerinize özel bir POS çözümü tasarlama olanağı sağlar. . Modern Toshiba SurePortları ile donatılmış Sure POS 700 Serisi, istediğiniz bağlantı opsiyonlarını seçme esnekliği sağlar. 

Adım adım değişim ile, teknoloji yatırımlarınızı koruyor
Toshiba SurePOS 700 Serisi, işiniz açısından uygun bir süreçte sistemlerinizi güncelleyebilmenizde, eldeki ek donanımların ve teknolojilerin değişimi için aşamalı bir geçiş yolu sağlar. Buna ek olarak bu imkan, geniş bir sektör standardı teknolojisi ve işletim sistemleri yelpazesini destekler.

Tüketici rahatlığını sağlamak için ileri düzey teknoloji sunuyor 
Zorlu satış ortamında kullanıma uygun yapılmış dayanıklı Toshiba SurePOS 700 Serisi, sistem bakım masraflarını ve bozulmaları azaltır.Terminalin yapısı kir,nem darbe gibi olumsuz etkenlere karşı son derece dayanıklıdır. SurePOS 700 Serisi sistemleri modern Intel® teknolojisiyle donatıldığından, tüm mağazalarınızdaki işlem süreçleri hızlı ve güvenilir olur. Ayrıca, çağdaş tak ve çalıştır bağlantısı, hemen hemen her türlü sektör standardı POS teknolojisine bağlanabilmenize olanak sağlar. 

 

 

 

Toshiba SurePOS 500 Serisi

 

Şık ve güvenilir bir tasarımla geliştirilmiş POS yetenekleri

• Kullanılabilirliği arttırıcı ve daha iyi müşteri deneyimi sağlayan yenilikçi az yer kaplayan tasarım sunar 
• Geniş kapsamlı uygulama seçenekleriyle bütünleşebilen en yeni, açık standartlara dayalı teknolojiyi sunar 
• Zorlu ortamlara dayanıklı olarak tasarlanmış, yoğun şekilde sınanmış, son derece güvenilir bir sistem sağlar. 
• Uzun süreli işletim gereksinimlerini destekleyici esnek bir temel sunar 

Toshiba SP 500 güçlü POS yeteneklerini, modern ve az yer kaplayan bir tasarımda bir araya getiriyor
Toshiba SurePOS™ 500, yiyecek hizmet ve perakende satışının zorlu ortamında dayanıklılığını sürdürürken hızlı ve elverişli işlemlere olanak sağlayan, yeni dokunmatik ekran arabirimli, gelişmiş ve yenilikçi bir satış noktası (POS) sistemidir. Önceki modellere göre yüzde 20 daha az yer kaplayan, gondol ürünlerini veya kampanyalı ürünleri sergilemenize olanak veren bu sistemi küçük tezgahlar için ideal yapar. 

İşlemleri gelecek nesil POS teknolojisiyle yeniliyor
SurePOS 500 dokunmatik ekranı, yüksek düzeylerde işlem doğruluğu ve hızını korurken, personelin eldivenli parmaktan, kredi kartına kadar, geniş kapsamlı etkileşim için en yeni teknolojiyi sunar. Daha yüksek kontrast oranı, daha düşük ışık yansıması ve daha geniş bakış açısı, önceki modellere göre, çok ışıklı ortamlarda bile daha iyi ekran görüşü sağlar. 


Zorlu koşullar için dayanıklı ve güvenilir sistem sağlıyor
Geniş tabanlı müşteri deneyimine dayanarak Toshiba, şık olmakla birlikte dayanıklı bir POS terminali sunmaktadır. Toshiba, sistemin mühendisliğini, aşırı sıcak ve nem eşik değerlerine dayanacak şekilde yaptı ve sistemin sert aşınma ve eskime koşulları altında çalışmasını güvence altına almak için, aşırı titreme, güç iniş çıkışları ve radyo parazitlerine karşı dayanıklılığını sınadı. 

Gelecek nesil uygulamalara uygun esnek bir platform sağlıyor
Modelin açık sistem tasarımı, sadakat ve çok kanallı perakende satış uygulamaları gibi gelecek nesil perakende satış uygulamalarına hazırlanmanıza yardımcı olur ve gerektikçe yeni teknolojileri kullanmanıza yardımcı olacak esneklik sunar. Ayrıca, bu sistemler, bağımsız yazılım sağlayıcı firmalar tarafından geliştirilmiş ve Toshiba POS teknolojilerinde kullanım için önceden sınanmış “Ready for Toshiba Retail Store Innovations” çözümleri datepe, çeşitli üçüncü şahıs uygulamalarıyla bütünleşmeyi destekler

 

 

 

 

Toshiba SurePOS 300 Serisi

 

Toshiba’den beklediğiniz güç, tasarım esnekliği ve güvenilirliği sizlere sunan, uygun fiyatlı bir satış noktası sistemi

• Kompakt sistem ünitesi, çok az yer kaplar
• Açık platform ve dağınık tasarım, yazılım ve çevrebirimleri seçeneklerini arttırır
• Thin-client veya thick-client konfigürasyonu, işlevsellik imkanlarını maksimum düzeye çıkarır
• Perakende sektörünün zorlu ortamlarına dayanıklı tasarımı, ekipman ömrünü uzatarak yatırımınızı önemli ölçüde korur

Kalite ve Uygun Fiyat
Toshiba SurePOS™ 300 Serisi, perakendecilerin Toshiba’den beklediği güç ve performansı çok uygun fiyatlarla sunar. Bu uygun maliyetli sistem, hızlı işlem yapma, esnek bir tasarım ve yüksek güvenilirlik özelliklerine sahiptir. Müşteri sadakati için geliştirilen uygulamalar, e-ticaret, merkezi yönetim ve diğer e-ticaret girişimlerinin yanı sıra, günümüz satış noktası (POS) yazılımlarıyla uyumludur. SurePOS 300 Serisi, Toshiba portföyündeki en az yer kaplayan ürün olduğu için tezgah altlarına veya kullanım alanının sınırlı olduğu yerlere kolayca sığar. 

Beklenenin üzerinde çok yönlü kullanım
SurePOS 300 Serisi, Thin-client, bağımsız çözüm veya merkezi olarak kontrol edilebilen Thick-client çalışma birimi olarak yapılandırılabilir. Arka ofis ve POS uygulamalarının üstesinden gelebilecek kadar çok yönlü kullanıma sahiptir. Full-motion görüntü ve ses özeliği sayesinde, çoklu ortam veya bilgisayar tabanlı eğitim uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca bir çok çevre birimi ile uyumlu çalışması sebebiyle, zengin POS çevrebirimleri arasında seçim yapabilirsiniz. 


Güvenilir, Perakende sektörüne özel tasarım 
SurePOS 300 Serisi, perakende ortamları için özel olarak yapılmış olup, Toshiba’in kanıtlanmış POS teknolojisine dayanır. Dış cephesi ve datepei parçaları; perakende ortamında dikkatsiz taşıma ve çok fazla toz, kir, dökülme ve elektrostatik şoklara maruz kalmaya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu, müşteriye verilen hizmeti iyileştiren daha yüksek hizmet zamanı ve daha uzun ekipman ömrü anlamına gelir.

 Toshiba Yazar Kasa işletmenizde gerekli çözümler sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nasil Yazar Kasa Program

Sayfa Başı