Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

Restoran & Cafe & Pastane & Otel Adisyon Barkod Otomasyon Sistemi

    Restoran & Cafe & Pastane  & Otel Adisyon Barkod Otomasyon Sistemi 

   Restoran, Cafe, Pastane Sistemlerinde en başında Otomasyon gelmektedir. Otomasyon sisteminde adisyon barkod otomasyon sistemi aklımıza gelmektedir. Bu konuda SofraPOS adisyon yazılımı ile çözüm sağlamaktayız. Yapısının düzgün ve işlevsel olması gerekir. Bunun için ihtiyaçlarınızın belirlenip doğru bir yapı ve sistem ile işlemlerinizin yapılması gerekir. Bu noktada biz sizler için önemli olan sistemi ücretine göre değil, işlevine göre tespitini yapıp kurulumunu yapıyoruz.

 

SofraPOS Restoran & Cafe & Pastane Adisyon Otomasyon Sistemi

 

   Yapı Hakkında

   Tek şubeli noktalarda fazla maliyet olmadan sistemin en iyi aktif olarak çalışması için çok pahalı ürünler değil fakat işlevi ve yapısı itibari ile sorunlarınızı çözebilecek çözümler üretiyoruz. İşte bu noktada sisteminizin sizin için önemli noktalarını fark etmenizi sağlıyoruz. Sistem içerisinde standart da olması gereken bir çok modül ile birlikte geliyor. Bunları toparlayan SofraPOS programı sayesinde, sizi kafanızdaki tüm soru işareti uygulamalardan kurtarıyoruz. 

   Raporlama ve veri tutma konusu en önemli konulardan biridir. Bir çok rapor menümüz sayesinde detaylı raporlarınızı rahatlıkla bakabilirsiniz. İsteğe özel müşterilerimiz için özel raporlama uygulama çözümleri de sağlıyoruz. 

 

   Çoklu şube yapılarında birden fazla nokta ile istenirse sadece mağaza yapıları kendi aralarında bağlantılı çalışabildiği gibi merkez yapı çatısı altında toplayıp sistemi çalıştırabiliyoruz. İşte bu noktada önemli olan sizin ihtiyacınıza göre tespitler yapılıp sorunlarınızın çözülüp, profesyonelce çıkarlarınızın korunması ilkesi ile sisteminizi sağlam bir yapıda çalışmasını sağlıyoruz. 

 

Restoran Sistemlerinde en başında Otomasyon gelmektedir. Bu konuda SofraPOS Adisyon Otomasyon Sistemi Yazılımı ile çözüm sağlamaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 


Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nasil Yazar Kasa Program

Sayfa Başı