Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

Tablet ve Telefon Yazılımları

   Tablet ve Telefon Yazılımları Hakkında

   Tablet ve telefon yazılımları gelişen teknoloji ve yaygın kullanım nedeni ile barkod otomasyon sistemleri ve adisyon otomasyon sistemleri için artık öncelikli kullanılan cihazlar olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sektör deki bu gelişmeyi görüp, bu teknoloji cihazları olan tablet ve telefon için yazılım çalışmaları yapmaya başladık. Tüm tablet ve telefonlar için kullanılan android ve ios işletim sistemleri için yazılım yazmaktayız. Genellikle özel yazılım projeleri ile çözümler sunmaktayız. Bu konuda yurt dışı iş gücü kullandığımızdan çok daha profesyonel ve sorunsuz yazılımlar üretmekteyiz. 

    SofraPOS Menu yazılımı yazarken ilerleyen teknolojiyi işletmeler için kolaylaştıran bir adım olması konusun da düşüncesi ile yazılmış bir projedir. Dijital tablet menü ve tabletten sipariş sistemi düşüncesi ile cafe, restoran, pastane ve oteller için hizmeti daha kaliteli yapılmasını sağlamaktadır. Başlıca özelliklerinde online ve ofline bağımsız çalışan sistem olması daima kullanılmasını etken kılmıştır. Aynı anda telefonlar ve tabletler üzerinde çalışması barkod otomasyon sistemleri ve adisyon otomasyon sistemlerinde ne kadar iddialı bir yazılım programı olduğunu göstermektedir. İşletmenize gelen müşterileriniz SofraPOS Menu yazılımı ile garsonlar ve işletmeniz için fikirleri direk birinci ağızdan alarak işletmenin yetkililerine iletmektedir. Menü de görsel fotoğraflar ve yemeklerin özelliklerini müşterinizin bilmesi gerekn her şeyi en akıllıca çözüm ile dijital tablet menü olarak müşterinize göstermektedir. Müşterileriniz dilerse dijital tablet menü SofraPOS Menu yazılımında ürünler içerisinden diledikleri siparişi verip, siparişin hazırlanma süresini de takip edebilmektedir. Masaya artık garson çağırmak çok daha kolay hale gelmiştir, dijital tablet menü yazılı olan SofraPOS Menu yazılımından garson çağır butonu ile hangi masya gelinmesini istemek yeterlidir. Garson çağırmak için müşterileriniz artık sağa sola dönüp garson aramak zorunda kalmıyorlar. Günün yemekleri, yeni yemekler ve en çok siparş edilen yemekler listelerimiz ile müşterilerinizi çok daha rahat akıllı yönlendirmeler yapılabilmektedir.     

  Kendi yazılım ürünlerimiz olan NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistemleri yazılım programı ve SofraPOS Adisyon Otomasyon Sistemleri yazılım programları ile sorunsuz da çalışmaktadır. Yazılım geliştirme ve değiştirme hakları tarafımızda olan yazılımlarımız ile birlikte müşteri özel isteklerine karşın sistematik değişiklikler yapılabilmektedir. 

 

 

 

Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nesil Yazar Kasa Program - Mağaza, Butik - Mağaza Barkod Sistemi - Butik Barkod Sistem - Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi - Butik Barkod Otomasyon Sistemi - Parfümcü – Parfümcü Barkod Sistemi - Parfümcü Barkod Otomasyon Sistemi - Gıda - Gıda Barkod Sistemi - Gıda Barkod Otomasyon Sistemi

 

Sayfa Başı