Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

Barkodlu Terazi

Dibal Dijital Barkodlu Terazi Sistemi

 

Terazi sistemleri temeline baktığımızda Barkodlu ve barkodsuz olmak üzere sınıflandırılır. Kurumsal yapı için Barkodlu teraziler kullanılmaktadır. Teraziler günümüz teknolojisi sayesinde, gelişerek çok fonksiyonlu hale gelmiştir. Lcd ekranları olan, altında işletim sistemi çalışan birer akıllı cihaz haline gelmişlerdir. İşletmeniz için sisteminize uyacak en uygun model teraziyi sizler için belirliyoruz.

Dünya markaları olan terazilerin satış ve desteğini veriyoruz. Kendi yazılım ürünlerimizle birlikte bütünleşik çalışmaktadır. NoSS CRM Barkod Otomasyon Sistem yazılım programı ve SofraPOS Adisyon Barkod Otomasyon  Sistem yazılım programları ile birlikte bütünleşik çalışmaktadır. Sizler için uygun en iyi barkodlu teraziyi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 NoSS CRM Dokunmatik Pos Satış Yazılımı Terazi üzerinde direk çalışarak aynı anda tartım yapıp, işlem bitimin de fiş basabiliyor. Teraziye barkod okuyucuda takılabiliyor. Böylelikle pos satış sistemi terazili bütünleşik bir sistem olarak çalışıyor. Terazi ile olmazsa olmaz çalışan noktalar için ideal bir sistem haline geliyor. NoSS SiSTEM güvencesi ile Arge ekibimizin yazdığı NoSS CRM barkod otomasyon yazılım programı ile işlemleriniz artık çok daha kolay ve güvenli olacaktır.

 NoSS CRM Dijital Barkodlu Terazi Sistemi

 Dünya Markası Teraziler NoSS SiSTEM'dedir.

Dibal Dijital Barkodlu Terazi Sistemi

 

Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nesil Yazar Kasa Program - Mağaza, Butik - Mağaza Barkod Sistemi - Butik Barkod Sistem - Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi - Butik Barkod Otomasyon Sistemi - Parfümcü – Parfümcü Barkod Sistemi - Parfümcü Barkod Otomasyon Sistemi - Gıda - Gıda Barkod Sistemi - Gıda Barkod Otomasyon Sistemi

Sayfa Başı