Bizi Arayın: +90 216 352 4 777

Acil:  +90 533 061 74 41

 

GÜVENLE, YILLARDIR...

   noss-shopping-saha-satis-el-terminal-programi

    Kurumumuzdan Bilgi

   Gelişen teknoloji ile birlikte, terminalde yapılan yazılımlar sayesinde, işlemlerinizi online yapmak adına etken bir cihaz haline gelmiştir. Kablosuz iletişim adına işletmelerde istenilen çözümleri üstlenmektedir. İşletmelerde online işlem yapmak, kablosuz çalışabilmek önem arz etmektedir. Hangi özelliklerde cihazın işletmenizde kullanılması gerektiğini iyi tespit edilip kullanımınıza sunulması önemlidir. 

  NoSS SiSTEM olarak yazılım ekibimizin ürettiği yazılımları kullanmaktayız. Terminal yazılımı olarak iki tür yazılım üretilmiştir.

  Birincisi NoSS Term yazılım programıdır. Bu yazılım Restoran, Mağaza, Market ve Depo vb. noktaların lokal bölge dediğimiz, oldukları noktalar da el terminal üzerinden "wifi" ile çalışır. Mal kabul, mal çıkışı, sayım, etiket basma, stok envanteri görme gibi bir çok özelliği vardır. El terminal Otomasyon Sistemlerinde kendi yazılım program ürününü kullandığımızdan kurulan noktalarda hiç bir sorun ile karşılaşılmamıştır. 

  İkincisi NoSS Shopping yazılım programıdır. Bu yazılım Tüm işletmelerin kullanabileceği bir yazılımdır. Saha satış yazılımı olduğundan, 3G li el terminal üzerinden çalışır. Genellikle saha da satış yapan plasiyerler kullanmaktadır. Araç içine monte edilen terminalde de kullanıla bilir. El terminal programında Fatura ve İrsaliye Çıkşı, Depo Envanter, Sayım, Cari Envanter, Cari ödeme alma, ayriyeten fatura veya irsaliye de yazdırma işlemi yapıla bilmektedir. El Terminal Otomasyon Sistemlerinde kendi yazılım program ürününü kullandığımızdan kurulan noktalarda hiç sorun ile karşılaşılmamıştır.

 

 

noss-sistem-el-terminal-otomasyon-sistemleri/noss-sistem-el-terminal-otomasyon-sistemleri-yazılım-programı

 

 

 

   El Terminali Nedir ?

   El terminali; el bilgisayarlarına verilen genel addır. Bununla birlikte el terminallerinin kullanım amacı bilgi transferidir. Bu bilgilerin transferi el terminalinin teknik alt yapısı ve çalışma şartlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin barkod okutma, karekod okutma veya manuel  klavye kullanılarak bilgi girme yada dokunmatik ekran kullanılarak bilgi girme şeklinde gerçekleşir.Yine el terminallerinin kullanım alanlarına göre ileri düzeyde farklılaşmıştır (soğuk depolarda kullanılan el terminalleri ile sahada kulanılan el terminallerinin hem görsel hem teknik anlamda önemli farklılıklar göstermiştir). El terminallerinde  bilgi transferi online ve ofline olmak üzere  iki yolla gerçekleşir.Özetleyecek olursak el terminalleri, barkod, karekod veya manuel işlem yapılarak bilgi toplama, toplanan bu bilgilerin kayıpsız, hatasız istenen adrese online veya ofline teslim etmeyi sağlayan, kullanılan alanlara ve yazılımlara göre değişkenlik gösteren kullanımı kolay, hızlı el bilgisayarlarıdır.

   Doğru El Terminali Hangisidir ?

   El terminalleri çok fazla değişkenlik gösterdiğinden piyasadaki yüksek rakabet şartlarından dolayı maalesef ki pek çok firma ihtiyacı olan el terminallerine sahip olamamaktadır. Özellikle endüstriyel terminallerinin yüksek maliyetli olması yapılan bu ölü yatırımı daha da sorunlu kılmaktadır. Elbette bu sorunları maksimum faydaya çevirmenin de yolları var. Doğru el terminali nedir? Önce bu soruya cevap vermek gerekir. Doğru el terminali; Garantisi ve servis alt yapısı olan kullanımı kolay, hızlı çalışan, güncel teknolojiyi takip eden, çalışacağı koşullara uyum sağlayabilen, içine yüklenecek yazılımlara maksimum düzeyde izin veren cihazlardır diye tanımlayabiliriz. Doğru el terminaline ulaşmak için öncelikle temel olarak el terminaline neden ve nerede ihtiyaç var bu sorulara cevap vermek gerekir, ardından profesyonel kişi veya kişilerle çalışılmalı, bu çalışma süreci içinde kısa, orta ve uzun vade de alternatifli sorular belirlenmeli ve çözümler sunulmalı, bu çözümlere uygun yazılımlar belirlenmelidir. Bu süreçlerin içerinde pek çok kırılım da mecuttur. Süreçler tamamlandıktan sonra doğru el terminaline, doğru maliyette ulaşmak ve firmanıza maksimum düzeyde fayda sağlamak mümkün olacaktır.

 

Barkod sistemi - Barkod Sistemleri - Barkod Otomasyon - Barkod Otomasyonları - Barkod Sistem - Barkod Sistemler - Adisyon sistemi - Adisyon Sistemleri - Adisyon Otomasyon - Adisyon Otomasyonları - Adisyon Sistem - Adisyon Sistemler. Barkod sistemi Yazılımı - Barkod Sistemleri Yazılımı - Barkod Otomasyon Yazılımı - Barkod Otomasyonları Yazılımı - Barkod Sistem Yazılımı - Barkod Sistemler Yazılımı - Adisyon sistemi Yazılımı - Adisyon Sistemleri Yazılımı - Adisyon Otomasyon Yazılımı - Adisyon Otomasyonları Yazılımı - Adisyon Sistem Yazılımı - Adisyon Sistemler Yazılımı. Barkod sistemi yazılım programı - Barkod Sistemleri yazılım programı - Barkod Otomasyon yazılım programı - Barkod Otomasyonları yazılım programı - Barkod Sistem yazılım programı - Barkod Sistemler yazılım programı - Adisyon sistemi yazılım programı - Adisyon Sistemleri yazılım programı - Adisyon Otomasyon yazılım programı - Adisyon Otomasyonları yazılım programı - Adisyon Sistem yazılım programı - Adisyon Sistemler yazılım programı. Mağaza Otomasyon Sistemi - Butik Otomasyon Sistemi - Market Otomasyon Sistemi - Şarküteri Otomasyon Sistemi - Manav Otomasyon Sistemi - Mini Bakkal Otomasyon Sistemi - Mini Tekel Otomasyon Sistemi - Büfe Otomasyon Sitemi - Kantin Otomasyon Sistemi - Sanayi Otomasyon Sistemi - İmalat Otomasyon Sistemi - Barkod Otomasyon Sistemi - Küçük İşletme Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon Sistemi - Pastane Adisyon Sistemi - Cafe Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - Kantin Adisyon Sistemi - Kafetarye Adisyon Sistemi - Büfe Adisyon Sistemi - İmalat Adisyon Sistemi - Üretim Adisyon Sistemi - Küçük İşletme Adisyon Sistemi - Restoran Adisyon Programı - Pastane Adisyon Programı - Cafe Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - Kantin Adisyon Programı - Kafetarye Adisyon Programı - Büfe Adisyon Programı - İmalat Adisyon Programı - Üretim Adisyon Programı - Küçük İşletme Adisyon Programı - Mağaza Otomasyon Programı - Butik Otomasyon Programı - Market Otomasyon Programı - Şarküteri Otomasyon Programı - Manav Otomasyon Programı - Mini Bakkal Otomasyon Programı - Mini Tekel Otomasyon Programı - Büfe Otomasyon Programı - Kantin Otomasyon Programı - Sanayi Otomasyon Programı - İmalat Otomasyon Programı - Barkod Otomasyon Programı - Küçük İşletme Otomasyon Programı - Satış Takip Programı - Satış Programı - Stok Takip Programı - Stok Programı - Barkod Sistemi Programı - Barkod Sistemleri Programı - Barkod Otomasyon Programı - Barkod Otomasyonları Programı - Yazar Kasa Programı - Yeni Nesil Yazar Kasa Program - Mağaza, Butik - Mağaza Barkod Sistemi - Butik Barkod Sistem - Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi - Butik Barkod Otomasyon Sistemi - Parfümcü – Parfümcü Barkod Sistemi - Parfümcü Barkod Otomasyon Sistemi - Gıda - Gıda Barkod Sistemi - Gıda Barkod Otomasyon Sistemi

Sayfa Başı